top of page

so 28. 10.

|

Dobrovítov

ZÁŽITKOVÉ POBYTY ŘÍJEN 2023

Vyber si jeden z našich zážitkových programů a užij si farmu, zvířátka a všechno, co faremní život a vše kolem zvířátek obnáší. Vouchery vám zašleme online na vámi zvolenou emailovou adresu, abyste si je mohli nechat vytisknout a použít jako originální dárek.

ZÁŽITKOVÉ POBYTY ŘÍJEN 2023
ZÁŽITKOVÉ POBYTY ŘÍJEN 2023

Čas a místo

28. 10. 2023 11:00 – 19:00

Dobrovítov, 286 01 Dobrovítov, Česko

O události

Hlavním cílem projektu Farma Naděje je pomoc hospodářským zvířatům zachráněným z nevyhovujících podmínek, budování zázemí nejen pro ně, ale také pro lidi, kteří nám jezdí pomáhat, či nás přijedou jakkoliv podpořit, a v neposlední řadě také osvětová činnost.

Chceme lidem ukázat, že zvířata, kterým jsme dali nálepku hospodářská, se v prožívání lásky, radosti i bolesti nijak neliší od našich domácích mazlíčků. Prasata jsou dle vědeckých studií dokonce chytřejší než psi. Krávy jsou pečlivé a starostlivé mámy a utvářejí mezi sebou přátelství na celý život, slepice jsou velcí mazlíci. Proto jsme pro vás připravili balíček různorodých zážitkových pobytů, abyste tyto úžasné bytosti mohli poznat tak jako my.

Podrobné informace o akci a nákup vstupenek:

ZÁŽITKOVÉ POBYTY NA FARMĚ

ZAŽÍT FARMU

(2 osoby,  2-3 hodiny 500,-)

Přijeďte na večerní krmení, mazlení a seznámení se nejen se zvířátky, ale také námi a tím, jak to tu celé vznikalo a vzniká. Nebude chybět ani prohlídka farmy a povídání. To vše u čaje či kávy a něčeho dobrého rostlinného na zub.

(Koupí tohoto voucheru podpoříte zachráněná zvířátka, chod a budování azylu Farmy Naděje)

Uplatnění voucheru poslední sobotu v měsících červen - říjen 2023

Smysluplný dárek, který potěší snad všechny věkové kategorie.

STAŇ SE FARMÁŘEM

(2 osoby, 6-7 hodin)

Často se ptáte na event STÁŃ SE FARMÁŘEM, tak ten nesmí opět chybět a bude vždy poslední sobotu v měsíci. Start u nás ve 12.00, začneme prohlídkou, mazlením a kartáčováním zvířátek. Povyprávíme vám o farmě, jak to celé začalo, jaké byly plány a cile a čeho už jsme dosáhli. Tak přijeď s někým, koho máš rád, budeš s ním chtít prožít den na farmě, obklopen zvířátky. Naučíš se postavit jim domeček, nebo zpevnit ohradu a výběhy, nebo postavíme kozám překážkovou dráhu.

PŘESPI NA FARMĚ

(2 osoby včetně snídaně a večeře)

Máš-li u nás nějaký ze zážitků a chtěl bys tu přespat, budeš vítán.

Voucher není samostatný, ale musí být zakoupen s některým z našich zážitkových pobytů, které jsou výše.

V ceně je večeře i snídaně a spát se bude buď v pyramidě, chatičce, týpí nebo podkroví, dle vašeho přání.

Na všem se domluvíme telefonicky nebo emailem a jako dárek dostanete naši knížku.

Sdílet událost

bottom of page