top of page
6G4A0088.jpg

VIRTUÁLNÍ ADOPCE

"Moje poselství je jednoduché. Je o soucitu. Musíme si uvědomit, že na tomto bláznivém světě jsme si všichni navzájem příbuzní. Musíme se snažit žít v harmonii. "
Woody Harrelson

VIRTUÁLNÍ ADOPCE nebo-li adopce “na dálku” znamená stát se “náhradním rodičem” nebo “kmotrem” Vámi vybraného zvířátka, kterému můžete přispívat každý měsíc na krmivo, veterinu, či mu můžete zaslat nějaký pamlsek nebo hračku. A samozřejmě ho přijet po domluvě navštívit a podrbat. ❤ Nebo mu přijet zahrát či zaspívat, milují totiž hudbu, nejvíce asi slepičky. 

Sami si vyberte, jaké zvířátko/zvířátka byste chtěli podpořit, včetně výše částky, je to plně na vás. Každé zvířátko může mít více adoptivních rodičů, aby si každý mohl vybrat to svoje, které ho chytne za srdce. Jak sami víte, najít domovy hospodářským zvířátkům není lehké, proto u nás zůstávají všechna zvířátka natrvalo a do konce svých dní budou žít v lásce a bezpečí. Proto jsou virtuální adopce či jiné pravidelné příspěvky pro naše fungování asi tím nejdůležitějším.

Každý měsíc je potřeba zvířata nakrmit, zaplatit za ně veterinu či nakoupit materiál na stavbu ohrad, příbytků či jiných nutností a díky pravidelným příspěvkům víme, kolika zvířatům můžeme pomoci a zda můžeme zachránit nějaká nová v nouzi.

Jako poděkování od nás obdržíte Certifikát virtuální adopce, kde bude uvedeno jméno virtuálního páníčka a zvířátka, které budete podporovat, a každé ráno tak můžete vstávat s dobrým pocitem, že děláte tento svět lepším místem pro život jak zvířátkům, tak nám všem…❤

Zvířátka najdete v galerii nebo u příběhů zachráněných bytostí. Jakmile si nějaké vyberete, zadejte prosím trvalý příkaz na náš transparentní účet: 2300769996/2010, do poznámky napište virtuální adopce a poté s potvrzením o platbě napište na email: marie@farmanadeje.cz 

 

Děkujeme, že nám pomáháte jim pomáhat ❤

 

bottom of page