top of page

so 24. 6.

|

Dobrovítov

ZÁŽITKOVÉ POBYTY ČERVEN 2023

Vyber si jeden z našich zážitkových programů a užij si farmu, zvířátka a všechno, co faremní život a vše kolem zvířátek obnáší. Vouchery vám zašleme online na vámi zvolenou emailovou adresu, abyste si je mohli nechat vytisknout a použít jako originální dárek.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
ZÁŽITKOVÉ POBYTY ČERVEN 2023
ZÁŽITKOVÉ POBYTY ČERVEN 2023

Čas a místo

24. 6. 2023 11:00 – 19:00

Dobrovítov, 286 01 Dobrovítov, Česko

O události

Hlavním cílem projektu Farma Naděje je pomoc hospodářským zvířatům zachráněným z nevyhovujících podmínek, budování zázemí nejen pro ně, ale také pro lidi, kteří nám jezdí pomáhat, či nás přijedou jakkoliv podpořit, a v neposlední řadě také osvětová činnost. 

Chceme lidem ukázat, že zvířata, kterým jsme dali nálepku hospodářská, se v prožívání lásky, radosti i bolesti nijak neliší od našich domácích mazlíčků. Prasata jsou dle vědeckých studií dokonce chytřejší než psi. Krávy jsou pečlivé a starostlivé mámy a utvářejí mezi sebou přátelství na celý život, slepice jsou velcí mazlíci. Proto jsme pro vás připravili balíček různorodých zážitkových pobytů, abyste tyto úžasné bytosti mohli poznat tak jako my.

Vstupenky

  • ZAŽÍT FARMU

    (2 osoby, 2-3 hodiny 500,-) Přijeďte na večerní krmení, mazlení a seznámení se nejen se zvířátky, ale také námi a tím, jak to tu celé vznikalo a vzniká. Nebude chybět ani prohlídka farmy a povídání. To vše u čaje či kávy a něčeho dobrého rostlinného na zub. (Koupí tohoto voucheru podpoříte zachráněná zvířátka, chod a budování azylu Farmy Naděje) Uplatnění voucheru poslední sobotu v měsících červen - říjen 2023 Smysluplný dárek, který potěší snad všechny věkové kategorie.

    500,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page