top of page

po 10. 4.

|

Dobrovítov

SOUCITNÉ VELIKONOCE JIŽ PODRUHÉ

Pojďme společně jako minulý rok oslavit Velikonoce soucitně a láskyplně ve společnosti stejně smýšlejících lidí a zvířat na Farmě Naděje.

SOUCITNÉ VELIKONOCE JIŽ PODRUHÉ
SOUCITNÉ VELIKONOCE JIŽ PODRUHÉ

Čas a místo

10. 4. 2023 11:00 – 19:00

Dobrovítov, 33836, 286 01 Dobrovítov, Česko

O události

Společně s organizací Zvířata Nejíme se opět sejdeme na Velikonoce u nás na farmě a připravíme pro vás společně tento den, aby nám všem bylo dobře a užili jsme si to. Opěthttps://www.darujme.cz/projekt/1207521 nám přijede zahrát a zazpívat Terezka Wrau a namísto malování vajec budeme opět malovat na kamínky a dřívka. 

Děti to nesmírně bavilo a dospěláky myslíme taky. Jelikož jsme minulý rok zasadili spousty keřů, tak tento rok to budou převážně bylinky a různě kvetoucí i nekvetoucí rostlinky, abychom udělali radost hmyzu, hlavně včelkám, bez kterých bychom tu nebyli. Velikonoce mají být svátky oslavy jara a zrození

My však zabíjíme mláďata zvířat, která konzumujeme a ještě k tomu malujeme vajíčka bytostí, které jsou nuceny snášet je každý den pro naši spotřebu a to není správné. Je to však zažitý zvyk, který chceme společně změnit na to, co by podle nás měl opravdu přinášet... lásku a porozumění.

V tomto nádherném videu můžete vidět, jak jsme si to loni užili.

Velikonoce na Farmě Naděje

INFORMACE KE VSTUPNÉMU Abychom věděli, kolik máme připravit občerstvení, posezení a kytiček s bylinkami, moc vás tímto poprosíme o koupi vstupného, které z větší části pokryje to, co do příprav vložíme a cokoliv by bylo navíc, půjde zvířátkům na krmivo, které je každý měsíc veliké, tak vám budeme za tuto pomoc velmi vděční. Děkujeme.

200 - Je to příspěvek pro 1 osobu za občerstvení a program, který bude celodenní zakončený ohněm a tancem, kdy si sám přineseš kytičku a bylinku.

350 -  Je to příspěvek pro 1 osobu za občerstvení a celodenní program zakončený ohněm a tancem, kdy od nás kytičku a bylinku dostaneš.

500 - Je to příspěvek pro 1 osobu za občerstvení a celodenní program zakončený ohněm a tancem, kdy od nás kromě kytičky a bylinky dostaneš i knížku o farmě.  

550 - Je to příspěvek za rodinné vstupné (2 dospělí a 2 - 4 děti) za občerstvení a celodenní program zakončený ohněm a tancem. Kytičky a bylinky si sami přinesete.  

1000 - Je to příspěvek za rodinné vstupné (2 dospělí a 2 - 4 děti) za občerstvení a celodenní program zakončený ohněm a tancem a kytičky a bylinky od nás dostanete.  

1300 - Je to příspěvek za rodinné vstupné (2 dospělí a 2 - 4 děti) za občerstvení a celodenní program zakončený ohněm a tancem a kromě kytiček a bylinek od nás dostanete i knížku a pexesa.

Podrobné informace o akci a nákup vstupenek:

SOUCITNÉ VELIKONOCE JIŽ PODRUHÉ

Sdílet událost

bottom of page