top of page

so 01. 6.

|

Dobrovítov

DĚTSKÝ DEN na Farmě Naděje

Sice na poslední chvíli, ale bylo to spontánní rozhodnutí, protože jsme zjistili, že Den Dětí vychází zrovna na sobotu, tak jsme se rozhodli do toho jít. Doražte s dětmi za námi, užijeme si hezký den se zvířátky, soutěžemi, skvělým jídlem a dobrou náladou. Moc se na vás těšíme.

DĚTSKÝ DEN na Farmě Naděje
DĚTSKÝ DEN na Farmě Naděje

Čas a místo

01. 6. 2024 12:00 – 19:00

Dobrovítov, 33836, 286 01 Dobrovítov, Česko

O události

Farma Naděje a Zvířata Nejíme opět společně a tentokrát zase hlavně pro děti. Víme, když jsou šťastné děti, jsme i my a co je víc? Proto jsme se rozhodli uspořádat pro ně Dětský Den jak nejlépe to půjde

Pojďme si tento den užít společně s dětmi. S Míšou a Lukym ze Zvířata Nejíme pro vás tento den zkusíme udělat co nejpříjemnější. Budeme se zvířátky, budeme jíst hodně dobrot, budeme malovat, na terase uděláme disco, budou i nějaký soutěže a tvoření. Prostě krásně strávený den ve společnosti lidí a zvířátek. Bude i možnost přespání, sebou spacáky a dobrou náladu.

Sraz u nás ve 12.00 a můžete zůstat až do večera na táborák. Kdo bude chtít přespat, tak prosíme dejte nám určitě vědět na email marie@farmanadeje.cz a nezapomeňte si sebou vzít spacáky. Spát se bude v podkroví, chatičkách, pyramidě nebo ve velkém stanu. Spaní by pak bylo i se snídaní pro dítě za 200 KČ a dospěláka za 400 KČ a zaplatit ho můžete až na místě v případě, že byste si to rozmysleli, s dětmi člověk nikdy neví jak se bude vše vyvíjet, tak ať to máte otevřené.

Máme v hlavě pár vtipných soutěží a ježdění v kárkách, tak se těšte, bude to jízda :D Kdo má nějaké super tipy na hraní pro děti, sem s nimi, budeme rádi za pomoc a sdílení, toho není nikdy dost.

A o naše bříška se postará naše skvělá Lucka, kterou už znáte ze Soucitného tábora a která dělá ty nej koblížky, na který se neskutečně těšíme. Ale každý faremní člen přiloží ruku k dílu, tak budeme ochutnávat hodně dobrot. Samozřejmě bude vše v rostlinné verzi, jinak by to ani nešlo s respektem k našim zachráněným zvířátkům.

INFORMACE KE VSTUPNÉMU 

Vstupné prosíme pošlete přes portál Darujme.cz, abychom věděli, kolik vás bude a kolik budeme chystat jídla a všeho ostatního. 

Moc nám to pomůže, děkujeme a moc se těšíme.

300 KČ   - 1 dětské vstupné s občerstvením a programem

500 KČ   - 1 dospělácké vstupné s občerstvením a programem

1200 KČ - 1 rodinné vstupné pro 2 dospěláky, 2-3 děti s občerstvením a programem

Více informací k události a programu naleznete zde: 

https://www.darujme.cz/projekt/1209562

Moc se na Vás těšíme!

Sdílet událost

bottom of page